Menu
Novinky a podujatia

Novinky a podujatia

Hľadáme obchodného zástupcu

4. 4. 2017

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt
Deň otvorených pivníc® 2016

Deň otvorených pivníc® 2016

25. 11. 2016

8000 nažhavených vínomilcov vystupuje z áut a autobusov, začína sa okupácia pivníc na MVC. 17. ročník podujatia, ktoré sa koná už tradične koncom novembra láka k sebe milovníkov vína ako sladké plody viniča škorce. Určite sa nebudete nudiť, veď pivnice otvára viac ako 150 vinárov od Bratislavy až po Trnavu.

Viac informácií

Od viníc až k stolom prezidentov

25. 9. 2016

Vína so značkou Pavelka patria medzi najoceňovanejšie slovenské vína v zahraničí. Pre patriota a ekopestovateľa Milana Pavelku sú totiž vinice v malokarpatskej oblasti osudovou láskou, vďaka ktorej si podmanil svet.

Pozrieť video
Sekt Pavelka® Blanc de blancs

Sekt Pavelka® Blanc de blancs

22. 9. 2016

Horúcou novinkou je elegantný sekt Pavelka® s označením Blanc de blancs. Od prvej chvíle sa stal úspešný a obľúbený spoločník, ktorý spríjemní výnimočné chvíle a odmení svojou lahodnou chuťou. Základ tohto cuvée tvorí jemné Chardonnay a ovocné tóny dotvárajú typické malokarpatské odrody Pinot blanc a Rizling rýnsky.

Bio vinohrady

Bio vinohrady

15. 8. 2016

Ekologicky ošetrujeme vinič na značnej ploche našich vinohradov, t.j. používame Eko – Bio postreky a rôzne zmesi bylín, ktoré navrátia „život“ do pôdy a minimálne zaťažujú ekosystém.

Víno a levanduľa

Víno a levanduľa

2. 7. 2016

Akcia, ktorá je zameraná na prezentáciu vinohradníckej a turistickej lokality Stará hora, prezentáciu vína výrobcov Pezinského vinohradníckeho rajónu a prehliadku unikátnej záhrady, v ktorej sa vinič snúbi so stredomorskou flórou, predovšetkým výsadbou levandule.

Vinohradnícky domček

Vinohradnícky domček

15. 5. 2016

V mesiacoch máj - jún - každú sobotu máme otvorený Vinohradnícky domček pre verejnosť, kde si okoloidúci môžu pochutnať na vínku a osviežiť sa cez horúce slnečné víkendy v lone prírody Pezinských vinohradov.

Máte viac ako 18 rokov?

Máte viac ako 18 rokov?

Víno patrí do rúk len osobám starším ako 18 rokov, nech už je akokoľvek dobré. Potvrďte nám preto svoj vek.

Áno, mám viac ako 18 rokov